bg02ag.png
Rodina.jpg

Rodina. Harry Potter není Harry Potter, Hermiona Grangerová není Grangerová, nepochází z mudlovské rodiny, není jedináček, jako Harry, co se dozví po několika nehodách, proč ji samotný Lord Voldemort nezabije. Za koho je provdaná profesorka Minerva McGonagallová a z jakého vlastně pochází rodu?? Tajemství proč, za jakých podmínek, proč vlastně tají svého manžela a děti, proč musela tolik let žít bez dětí a jen je v povzdálí pozorovat???

Tohle všechno a daleko víc se dočtete v povídce

 

Stav: DOKONČENÁ

 

Autor: VINA

Doba:
Harry Potter pátý ročník

Postavy: Harry Potter, Minerva McGonagallová, Hermiona Grangerová, Nymfadora Tonksonová, Lord Voldemort, Severus Snape, Bellatrix Lestrange …

 

 

Takže tady vám přináším záveřečnou kapitolku Rodiny, doufám že si tento dáreček všichni užijete a nebudete zklamaní. Uvažuji o napsání druhé části, ale to vše až v novém roce. Rakle děkuji jako vždy za tvé komentáře.
Přeji pěkné Vánoce a bohatého Ježíška
S menším zpozděním je tu další kapitolka. Věnuji ji všem, hlavně tobě Rankle.
Děkuji za tvé výborné komentáře a nápady v nich.
Týden je za námi a Hermiona se dostává do ráže.
Kdo to asi tak odnese?
Věnuji ji Ranklovi.
Tak lidičky jak jsem říkala, začala jsem psát. Tuto kapitolu věnuji Ranklovi za jeho vážně úchvatné komentáře, které mi velmi pomáhají v dalším psaní. Snad někdo další též se zmože a dá taky komentář.
Tak konečně jsem takdy a chtěla bych tuto kapitolu věnovat nejen toně Rankle ale i mé babičce. Snad se bude líbit. Má krize skončila, tak už by mělo to přibývat častěji, když vyjde čas, tak zase jednou za 14 + -
Tady máte kapitolku, Rankle děkuji za komentář, vždy tak výstižný a nápomocný. Přeji pěkné počtení a děkuji za komentáře.
Lidičky vím že je to krátké, ale nějak jsem neměla moc myšlenky na psaní. Ale snad na chvíli a bude se vám to líbit. Přeji pěkné čtení a děkuji za komentáře Ranklovi.
Lidičky tady máte další kapitolku na rodinu, je trochu delší, tak doufám že se bude líbit. Přeji příjemné čtení a mohli byste víc komentovat vůbec bych se nezlobila. Též děkuji Ranklovi za jeho komentář.
Tak lidičky tady máte další kapitolku, kterou bych ráda věnovala Ranklovi. Nejen za jeho úžasné komentáře, které mě přimějí psát dál. Hlavně děkuji mu za to, že mě upozorňuje na chyby které dělám a potom se snažím je vyvarovat. Děkuji a těším se na tvůj další komentář.
Ta kapitola je pro Rankla tak doufí, že se bude líbit
Tak lidičky, máte tu další kapitolkuý, snad konečně mi napíšete jak se vám to líbí.
Postavy z povídek patří Rowllingové, nekladu si na ně žádné peněžní nároky
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one