13. kapitola - Dohra večeře a skryté tajemství - diskuze

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "3240"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
KOuzlo tam je ale opět jsi se trefil, přítomnost jejich matky a otce i když jen krátkou dobu má na to kouzlo fatální následky. Prozatím jen prozradím, že Minerva to kouzlo už několikrát musela podpořit kvůli našemi drahému Brumlovi. Přístí kapitolka se ti snad bude líbít, i když pořád budou ještě v Temném sídle. Přece jenom víkend ještě nezkončil...
Tak co se týká té trojky, tak je pravda, že by měla smysl, kdyby byl Harry na kluky a o Draca se s Hermionou dělili. Prostě Harry by s Hermionou nic neměl, ale společně by Draca rozmazlovali. V takové variantě by to možná mohlo fungovat, ale cokoli jiného asi ne. Buď by tam byl někdo navíc nebo by tam musela být sexuální přitažlivost i mezi Harrym a Hermionou, což jsi zatím ani nenaznačila, stejně jako možnost, že by Harry byl na kluky, spíš naopak. Taky mě napadlo, že oba vypadají dost rozdílně, nebude tam nějaké kouzlo, aby byli podobní svým pěstounům a které už teď ztrácí význam a proto bude odstraněno?
Děkuji jako obvykle za úchvatný komentář. Ano dost jsi uhodl, ale neprozradím co všechno. S Hermionou máš pravdu. Minerva a její bratři se nerozejdou zrovna v klidu, ale to bude až někde jinde kde bude klid. Jinak neboj, bude to přesně jako mezi sourozenci, hádají se, ale jakmile někdo šáhne na jednoho z nich, tak je zle. A ta dohoda o vládnutí bude až po Brumbálovi. smiley Jinak jco se jedná té trojky, ještě nevím, protože na mém druhé vincencie.blog.cz jsou z toho hodně pohoršeni, jako by to mezi dvojčaty nebylo normální.

Ještě jednou děkuji zavelmi vyčerpávají komentář.smiley
Tak s Hermionou a Dracem je to vážnější, než jsem si myslel. Takové splynutí duší a propojení magie jim může přinést spoustu problémů ale i skvělých zážitků. Budou spolu také komunikovat v myšlenkách jako Hermiona s Harrym? To by se ve škole mohlo docela hodit, také bych chtěl mít někoho jako je Hermiona, s kým se můžu kdykoli spojit v myšlenkách a nechat si při zkoušení nebo písemce poradit.

Vztahy v rodině jsou pořád napjaté, jsem zvědavý jestli se vůbec někdy dostanou k dohodě, jak převzít zpátky řízení kouzelnického světa. Zatím to tak moc nevypadá. Jak je to vlastně s tím, kdo má v rodině hlavní slovo? Je to vždycky nejstarší žena, takže po Minervě zdědí titul hlava rodiny Bellatrix? Jestli jo, tak se mají všichni na co těšit :-) Nebo je to podle magické síly a Minerva je hlavou rodiny proto, že je mocnější než její bratři?

Moc se mi líbilo, jak Nymf dostala Severuse. Chdák, všechny, kromě Bellatrix učil a může se těšit, že mu to budou postupně vracet. Počítám, že si s nimi ještě pořádně užije. Když už jsem u té Nymfadory, jak je to mezi ní a Remusem? Chodí spolu? Návštěva vlkodlaka v Temném sídle by určitě také stála za to, Fenrir by asi rychle přišel o pozici alfy :-) Jak to má Nymf v práci? Vzala si dovolenou nebo se jen tak vytratila? Jesli musí být v pohotovosti, měla by nahlásit, kde je nebo jak se s ní můžou spojit. Asi by byla docela sranda, kdyby jí volali letaxem na adresu Temného sídla. Na druhou stranu jí stačí posadit se do haly a chytat jednoho Smrtijeda za druhým, brzy by měla lepší skóre než Pošuk Moody.

To propojení Hermiona-Draco a Hermiona-Harry a v budoucnu možná i Hermiona-Draco-Harry zní hodně zajímavě. Opravdu myslíš, že by přibrali Harryho do trojky nebo jen díky svému spojení bude jeden z nich vždycky mít v hlavě i toho druhého?

Myslím, že už by se konečně mohli trochu usadit a přestat prožívat jeden stres za druhým. Minerva se svým těhotenstvím asi moc nenadělá, ale měla by trochu vypustit a užívat si své rodiny. Ostatní, hlavně dvojčata by se měli trochu zklidnit a nevysilovat ji dalšími stresy. Mají ji přece rádi a nechtějí jí ubližovat. Hermiona už snad bude v pohodě, když má Draca na dosah a Harry, když šlo o něco důležitého, vždycky dokázal udělat správnou věc. Prostě se těším na nějakou kapitolku, kde bude skutečná pohoda a ne neustálé hádky a hroucení se, stejně jako se těším na kapitolku, kde se rodina spojí a dohromady a se vzájemnou podporou budou čelit nebezpečí. Vldy by také mohl projevit trochu zájem o studium svých potomků, určitě má spoustu věcí, co by je mohl naučit.
27.05.2012 21:46:07
Vinka
Postavy z povídek patří Rowllingové, nekladu si na ně žádné peněžní nároky
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one