15. kapitola - Návrat do Bradavic - diskuze

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "2863"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Rankl: předem ti děkuju za upozornění, Webgarden pravdu blbne.

Teď k povídce, bude to vše vysvětleno. I to jak to že se s Bellou tak rychle dali dohromady. Vše jak to tak rychle dokázala přijmout...

Neboj v další kapitole snad bude vše nebo aspoň část, přece jenom by to mohl taky být konec povídky.

Ještě se mi líbí tvá povídka Zelená a Bílá, jsem tak v polovině. Nějak mě to moc moc chytlo...smiley
Tak Hermiona mě nepřestává překvapovat. Nikdy bych nečekal, že bude mít tak dobrý vztah zrovna s Bellou. Tipoval bych možná Tonks, přece jen obě byly v podobné situaci, musely se vyrovnat s tím, kdo jsou vlastně jejich rodiče a sourozenci, ale očekával bych, že od Belly si bude udržovat odstup. Tahle postava je asi nejvíce vzdálená mým představám. Všechny ostatní si dokážu docela dobře představit, ale Hermionu, která je pro každou špatnost a lumpárnu a navíc bez problémů přijímá ty kontroverznější členy rodiny, si moc představit nedokážu. Očekával bych, že právě ona bude mít největší problém svou skutečnou rodinu přijmout. Také mě udivuje, že si té obrovské změny v jejím chování nikdo nevšiml, ale možná se v Bradavicích chová jinak.

Docela se těším, co všechno v takové sestavě dokážou na Brumlu vymyslet. Ještě by mohli přibrat do party Draca a domluvit se s bráchou Severusem, aby jim kryl záda. Dva ředitelé kolejí by jim mohli poskytnout dostatečnou ochranu a možná přispět i s nějakým nápadem. Možná by se do plánování jejich akcí mohli zapojit i ostatní sourozenci, jsem si jistý, že Tonks s Bellou by určitě s něčím zajímavým přišly, jen u té Belly bych měl obavu, aby to nebylo praktické procvičování zakázaných kleteb.

Také bych rád upozornil, že to, jak se kapitoly zobrazují, není zrovna pro čtenáře příjemné, ale chápu, že si Webgarden dělá často, co chce a autor nemá moc šancí to ovlivnit.
20.07.2012 23:03:26
Vinka
Postavy z povídek patří Rowllingové, nekladu si na ně žádné peněžní nároky
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one