Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "4365"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Moc hezké počtení. Řeknu Ti,že jsem o Voldemortovia Minervě dohromady nepřemýšlela. Je o ní a o Brumbálovi. Ale moc hezké.smiley
Rankl: Děkuju nejen za úchvatný komentář a jistě vělmi vyčerpávající ale také za náměty...smiley
Díky za věnování.

Proprvé mi vypršelo přihlášení, takže druhý pokus:

Je dobře, že Hermiona přebírá otěže jejich podnikání. potřebují vedle sebe někoho, kdo má všech pět pohromadě, i když u téhle nové Hermiony už si nejsem tak jistý... :*-) Doufám, že otevření krámku je teprve začátek a až se do toho pořádně obují, má se Brombál na co těšit. Jen bych si nebyl tak jistý postojem Freda a George, přece jen jejich rodina patří k nekritickým obdivovatelům bradavického ředitele.

Jsem zvědavý, jestli bude Hermiona při svém dohazovačství úspěšná. ten týpek nevypadal, že by v rámci milostných hrátek přežil nějaké to Crucio nebo Avadu. Pro Bellatrix bych si představoval někoho tvrdšího zrna, protože vztah s někým takovým musí být dost adrenalinová záležitost. Nevím, jak je to tady s tím jejím manželstvím, ale napadlo mě, že v čistokrevných rodinách by asi byl rozvod velkou pohanou pro rodinu nevěsty, ale vražda neschopného manžena nebo jeho zabití v souboji by mohla být akceptovatelný způsob ukončení vztahu a naopak by tím mohla prestiž rodiny vzrůst, přece jen jde o jednoznačný důkaz moci jejich dcery. jen ten další partner by se asi scháněl dost špatně.

Koukám, že Hermiona nezahálí. Vyrazit za svým miláčkem na jeho kolej, to si nebylo nic dopředu domluveného (jinak by zvolili třeba KNP nebo jinou zašívárnu na neutrální půdě), takže s ní ty hormony asi docela dost cloumají. Chudál Harry jim musí dělat křena a ještě vnímat Hermioniny emoce a myšlenky. Měl by si také někoho najít. Co takhle Pansy? Není zas tak úplně ošklivá a docela by zapadla do koloritu téhle povídky. Jestli se zatím na nějaký dlouhodobý vztah necítí, nic mu nebrání testovat kvalitu studentek různých kolejí, mohli by si pak se Siriem někdy porovnat statistiky.

Jsem také zvědavý, jestli se do jejich tažení proti Brumbálovi zapojí i zbytek jejich rodiny. Ten obchod je jen takový první krok, přece jen do Prasinek se chodí párkrát za rok a možnost propašovat kontraband do Bradavic je tím pádem dost omezená. Tihle čtyři s tichou podporou dvou vedoucích kolejí mají rozhodně na víc. Minervě by to mohlo po těch všech stresech zvednout náladu, Voldy také nebude proti, jestliže cílem bude otřást autoritou Brumbála a Severus by jim mohl poskytovat ideální krytí. Kdo by také podezříval neoblíbeného profesora, co měl pro ně celou dobu jen ironické poznámky? Věřím, že jestli bude Minerva alespoň rámcově seznámena s jejich plány, bude se dobře bavit.

Těším se, až se v ději objeví Lupin s Tonksovou. To asi bude u Voldemortů pěkné pozdvižení a jsem zvědavý, jak vlkodlak přijme budousího tchána. na druhou stranu věřím, že z něj bude mít náležitý respekt.

V příští kapitole by se mohla objevit trocha akce. Stresů už bylo dost, ale situace se uklidnila a je třeba s tím něco udělat. Možná by se mohlo jednat o Hermionu. Třeba by ji za zády Draca napadli zmijozelští, ona by s nimi vytřela podlahu a korunovala by to nějakou tou specialitkou z deníčku své starší sestry. Voldy by na ten úkor mohl představit svou rodinu Smrtijedům s tím, že kdo na ně šáhne zemře bolestivou smrtí. Přece jen jsou tři nejmladší v neustálém ohrožení, že jim nějaký aktivní poskok jejich pána ublíží. Už vidím ty protažené ksichty na straně Zmijozelu, když zjistí, že ta, které nadávali do mudlovských šmejdek je mnohem urozenější než oni.
02.05.2013 17:13:14
Vinka
Postavy z povídek patří Rowllingové, nekladu si na ně žádné peněžní nároky
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one