17. kapitola - Tajemství rodičů - diskuze

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "3411"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Snad se ti bude líbit další kapitolka.smiley Je trochu kratčí...smileysmiley
Tak dvojčata teda řádí. Jsem moc zvědavý, jak tohle všechno budou vysvětlovat Voldymu. Asi bude muset tu jejich energii nasměrovat proti Brumbálovi nebo mu z Temného sídla nadělají kůlničku na dříví. Možná si jejich rodiče začínají říkat, jestli to, že si další dítě nechají, je opravdu dobrý nápad...

Nymfadora taky mohla Remuse na svou rodinu trochu líp připravit. Ne mu říkat, kdo je kdo, ale alespoň mu říct, že našla své biologické rodiče, má je ráda a chce jim ho představit. Remus je sice možná trochu zpitomělý po úplňku, ale Temné sídlo by za dům Tonksových mohl zaměnit jen úplný magor. Proč se neptal co je tohle všechno zač?

Při tom představování se možná mohla vůdčí úlohy ujmout Nymfadora, jde přece o jejího snoubence. Od ní by to možná přijímal líp, zvlášť, kdyby doplnila pár vysvětlení, třeba že Bella je už docela normální, tedy na standard jejich rodiny atd.

Líbilo se mi, jak se vzal Remus stranou Harryho, aby mu potvrdil, že je tohle všechno pravda. Možná si mohli pokecat trochu víc, na vysvětlování je tu přece toho poměrně dost. Také by asi bylo moudré, kdyby si někdo se starších promluvil s Remusem o Brumbálovi, vždyť se vůbec neujistili, že za ním okamžitě nepoběží, aby mu všechno hlásil. Vždyť on se na to může klidně dívat tak, že zachraňuje svou vyvolenou ze spárů její děsné rodiny.

Mám trochu obavy o to Minervino těhotenství. Zdá se, že je jí čím dál hůř. Jedna věc je magie, která se vymyká kontrole a jiná celkové vyčerpání a nevolnost. Doufám, že všechno dobře dopadne.

Na závěr bych poprosil, abys Severusovu milou místo Suzán psala Suzanne. Tahle počeštěná forma mi tu vůbec nesedí.

10.09.2012 00:49:37
Vinka
Postavy z povídek patří Rowllingové, nekladu si na ně žádné peněžní nároky
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one