18. kapitola - Rozhovor, rozhovor, rozhovor - diskuze

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "4509"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Rankl: tak je tu další kapitolka, doufám že se ti bude líbit. Děkuji za nakopnutí k další kapitolce, i když bych to měla asi trochu víc uspíšit. Děkuji ještě jednou za vyčerpávající komentářsmiley
Konečně, už jsem se nemohl dočkat.

Podle toho, jak dvojčata řádí, bych je na místě jejich rodičů a sourozenců držel od alkoholu co nejdál. Stačí to, co napáchají za střízliva, nedej bože, kdyby ještě ztratili zábrany vinou alkoholu.

Hodně se divím Tomovu sebeovládání. Dvojčata mu zbořila půl hradu, potom se Hermiona ještě vypařila na rande, i když měla nakázáno zůstat ve svém pokoji a on to bere docela v klidu. Je pravda, že má starost o Minervu, ale stejně by si čas na pořádný výprask udělat měl.

Jsem také zvědavý, jak dopadne rekonstrukce. Možná by to byl adekvátní trest pro dvojčata, magie mají na rozdávání, tak by ji tady mohli trochu vybít. Na druhou stranu bych se dost děsil toho, co by tam vytvořili. Takový zasedací sál ve stylu Umbridgeové (samá růžová, dečičky, a jiné dekorace), to by byla opravdu noční můra, mnohem děsivější než nějaká nudná černá.

Těším se na další kapitolu, doufám, že bude dřív a delší. Uvítal bych trochu víc o Bellatrix, patří k mým oblíbeným postavám a líbilo by se mi, kdyby se tam objevovala častěji. Je tam toho spousta na vysvětlování, třeba co je s jejím manželem, její vztahy s Blackovými (přišla mezi ně už docela velká, takže tam musela být nějaká krycí historka), zejména Siriem. ten by přece měl vědět, co je zač, ledaže by měl také vygumovanou paměť. Mohlo by to na druhou stranu pomoct Harrymu s vysvětlováním, kdo jsou jeho praví rodiče. Na druhou stranu si myslím, že když mu přizná, že zbořil Voldemortovi půlku sídla, přijme ho Sirius s otevřenou náručí smiley
23.09.2012 19:17:24
Vinka
Postavy z povídek patří Rowllingové, nekladu si na ně žádné peněžní nároky
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one