Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "7956"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Tak se docela divím, že se dvojčata do toho portálu hned nevydala. Být na Tomovo místě, tak honem všude kolem udělám všechny bariéry, které mě napadnou, jinak by se snadno mohlo stát, že by své miláčky hodně dlouho neviděl.

Také by si je měli vzít stranou a pořádně si s nimi promluvit o sexu. Je sice pravda, že se určitě těší na vnoučata, ale to neznamená, že by to mělo být zrovna od těch nejmladších. Je fajn si užívat, dokud jsou mladí, ale jistá pravidla a opatrnost nejsou tak úplně od věci, takže by je měli upozornit, aby si moudře vybírali své partnery s ohledem na možné následné zdravotní komplikace a také by je měli naučit vhodná kouzla a lektvary, aby jejich skotačení zůstalo bez následků. S kým to vlastně Harry celou noc byl?

Co se týká rekonstrukce, tak je ještě čeká spousta práce. Možná by byla jednodušší řízená demolice a všechno postavit od základů znova. Možná by mohl dvojčatům napsat omluvenku do školy, aby se mohli náležitě zapojit. Jenom na okraj, celám se říká kobky, kopky jsou hromady čehokoli.

S Bellatrix mě to docela překvapilo. Jestli se to s jejím dítětem stalo tak, jak je popsáno, tak se divám, že ještě nějaké ministerstvo stojí. Já na jejím místě bych vzal rodinu a srovnal to tam se zemí. Nevím, co udělají s Popletalem a Umbridgeovou, ale asi se nespokojí s pouhou Avadou nebo Cruciem a budou je chtít zasáhnout mnohem citelněji. Možná by mohli začít tím, že vyhlásí na veřejnosti, že jsou popletal s Umbridgeovou milenci a někde na veřejném prostranství promítat pikantní obrázky, jak si užívají přímo v ministterské pracovně (blééé). S malým Imperiem by asi nebyl problém nějaký takový důkazní materiál pořídit. To by pro začátek mohlo stačit k jejich vyhození z ministerstva.
24.09.2012 18:18:45
Vinka
Postavy z povídek patří Rowllingové, nekladu si na ně žádné peněžní nároky
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one