20. kapitola - Brumbál na zabití - diskuze

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "9113"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Na vysvětlování boje mezi Minervou a Brumbálem si ještě počkáš. Nyní je tam no tak trochu té mysli a co se stalo hned po zranění.

Tvoje nápady jsou naprosto fantastické.
Tak to jsem vážně moc zvědavý, čím Brumbál Minervu tak vytočil. Možností je celkem dost, jen se divím, že ho při prvním náznaku nesejmul někdo z rodiny. Minerva vzhledem ke svému stavu by se neměla tak zbytečně rozčilovat. Snad to na ní nezanechá žádné následky, moc se na dalšího malého Voldíka těším.

Harry se docela hezky vybarvil. Hned dvě sedmačky najednou v posteli, to je docela slušný výkon. Jen nevím, co se Severusovi nezdá. Tím, že si vybral holky z jeho koleje a ne nějaké podřadné Nebelvírky, přece prokázal docela dobrý vkus. Měl by bráškovi také dopřát trochu toho zdravého tělocviku. Docela zajímavá bude reakce Toma, i když ten teď asi bude mít jiné starosti.

Docela se divím, že se Hermiona drží tak zpátky. Podle toho, jak se rozjela po odhalení její skutečné rodiny, bych docela čekal, že se s Dracem dostanou stejně daleko jako Harry a jeho přítelkyně.

Vezme Minerva flek po brumbálovi? Nemyslím ten, který zanechal na zdi, ale ředitelské místo. Vzhledem k tomu, jaký vzal Brumbál konec, se asi zvedne jistá vlna nevole, aby ho vystřídal zrovna někdo, kdo mu osobně předal definitivní výpověď. I když vyjdou s pravdou ven, veřejnost asi nebude zrovnanadšena tím, kdo přebírá vládu nad kouzelnickým světem.

Jsem rád, že se kapitoly začnou objevovat častěji, i když to způsobí výpadky v mé vlastní tvorbě (píšu, když nemám co číst).
25.11.2012 19:44:37
Vinka
Postavy z povídek patří Rowllingové, nekladu si na ně žádné peněžní nároky
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one