Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "4110"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Vyvětlování Popletalovi ještě nebude, ale za to Hermiona se postaví. Bude dost dost aktivní.smiley Víc neprozradím, musíš si to přečíst...smileysmiley
Tak jestli Minerva o pravdu přišla o dítě (máš tam překlep, tak doufám, že jsem si to domyslel správně), tak může být Brumbál rád, že skapal takhle. Kdyby zůstal naživu, Tom by si s ním určitě pořádně pohrál a její bratři by mu při tom kryli záda. Vůbec bych nevylučoval, že mu to Tom pořádně osladí i v záhrobí. Určitě najde způsob, jak mu tam provést něco nepříjemného, i kdyby se tam za ním měl vydat osobně.

Nakonec se ukázalo, že je jenom dobře, že se hermiona s Dracem drží tak zpátky. už vidím Severuse, jak hledá mezi studentkami vhodnou pannu. (Už vidím tu scému, jak vtrhle celý rozčilený do Velké síně a zařve z plných plic: která z vás je ještě panna?) Mezi prvními ročníky by měl asi docela slušnou šanci, ale u těch vyšších by to mohlo být zajímavé :-) Co také mají studenti dělat, když jsou tam většinu roku spolu zavření a nos vystrčí maximálně párkrát do Prasinek.

Dicela se divím, že tak od ní odhánějí Harryho. Podle toho, jaké na ni měl účinky, by jí mohl tu magickou energii docela dobře doplnit svým dotykem. Třeba je to ještě napadne. Spolu s Hermionou by měli mít dost energie, aby nahodili Temelín, takže doplnění sil vyčerpané Minervě by pro ně mohla být hračka.

Jsem svědavý, kdy vysvětlí Popletalovi, že už vlastně skončil a vlády se ujímají právoplatní dědici kouzelnického světa. Může si zalézt do útulné kanceláře a osm hodin tam razítkovat oběžníky, na nic jiného se stejně nehodí. měli by to udělat co nejdřív, nebo ministerstvu moc bystrozorů nezbyde, tahle rodinka je schopná je zlikvidovat během okamžiku.

Docela se to všechno rozjelo, jen mám obavu, že po smrti Brumbála bude v celém příběhu chybět hlavní padouch. Bez něj to přece jen není ono, ale někdo se může ještě vynořit.

02.12.2012 13:23:15
Vinka
Postavy z povídek patří Rowllingové, nekladu si na ně žádné peněžní nároky
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one