Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "5181"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Máme tu další kapitolku a snad tě potěší Nymfadorasmiley
Tak z názvu kapitoly jsem usuzoval na něco většího než je jeden direkt do obličeje. Mohla si do něj na zemi alespoň kopnout :-)

Změny v Bradavicích vypadají celkem sympaticky. Noví profesoři přinesou alespoň trochu oživení. Možná by nebylo od věci seznámit studenty i s bezhůlkovou magií, vždyť ji každý z nich jako dítě používal, takže by jim stačilo jen ukázat cestu a mnozí by po ní dokázali jít. Hůlka je přece jen pouze pomůcka, nástroj nebo zajímavá trofej v souboji, magii však lze určitě provozovat i bez ní.

Dost mě zaskočilo, že brání Harrymu dodat mamce magii. Myslel jsem, že to dokáže alespoň trochu ovládat a dávkovat tak, aby se sám nezničil. Navíc to jeho propojení s Hermionou by mohlo v tomto případě fungovat jako pojistka. Už aby byla Minerva v pořádku a všechny pořádně srovnala do latě.

Jsem rád, že Bella začíná konečně také trochu žít. Jsem zvědavý na průběh jejího dostaveníčka a jestli se všechno obejde bez prokletí jejího nápadníka. Vůbec se těším na další osudy všech sourozenců. Nymfadora se zatím držela dost stranou, je nejvyšší čas, aby se do dění v rodině zapojila naplno a Severus by se měl také konečně usadit a postarat se o další generaci malých Vldíků.
12.12.2012 00:16:59
Vinka
Postavy z povídek patří Rowllingové, nekladu si na ně žádné peněžní nároky
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one