Epilog

 

Jak se říká smrt je pouhým začátkem konce. Kdo ji přijme nikdy nezemře.

Po tomhle zasedání se vše změnilo. Nikdo už se neodvážil jak jí říkali všichni paní Eleonoře nebo její výsosti z něčeho nařknout. Nikomu nevadilo, že její děti jsou potomky pána zla a dědice Salazara Zmijozela.

Brumbál byl odvolán z funkce ředitele a poslán do důchodu, stejně jako Moody. Nechápali, proč jim královna udělila milost. Její lid, Antikové, jim to vysvětlili tím, že nikdo nemá právo se mstít nebo brát život, pokud to není nezbytné. McGonagallová se stala ředitelkou a Snape jejím nástupce.

 

Potajmu měli s Eleonorou intimní vztah, ze kterého vyšla holčička. Nikdo nic neříkal, nedovolil si. Věděli že jejich královna je spravedlivá a nechtěli ji proti sobě poštvat. Jejich vztah se rozvíjel, po čase děti přijali Severuse Snapea za svého otce. Nikdo nic nenamítal, stejně veškeré chvíle trávili spolu. Nežili ovšem spolu a svůj vztah drželi v tajnosti. Císařská rodina to sice věděla, ale nic proti tomu nenamítali.

Albert, se nakonec také oženil. S jednou ženou ode dvora, byla sice oproti němu o deset let mladší, ale měli pěkný život a dva syny.

Eleonořin Ondřej po ní nastoupil na trůn. Jeho matka mu ho přenechala několik let před smrtí. Byl vychovám jak se patří a byl velice oblíbený, stejně jako jeho matka. Panoval po dlouhá léta.

 

Brumbál a Moody byly v důchodu a vyplácela se jim penze, nesměli se ovšem vzdálit od svého domu na 20 mil. To byl jejich trest. Ze začátku, psaly na ministerstvo dopisy, o zrušení domácího vězení, ale za několik roků si zvykli. Brumbál od odchodu do důchodu zemřel za sedm let. Moody ho ještě o 2 roky přežil. Obou byl vystrojen velký pohled. Nikdo nespomínal na to, proč dostali domácí vězení, ale slušně se s nimi rozloučili.

 

Postupně si chodila smrt pro všechny, ani královna ani její matka tomu nebyli ušetřeni.

 

Koloběh života se nezastavil, pokračuje dál, jak tomu byla na počátku.

KONEC

23.07.2008 19:33:38
Vinka
Postavy z povídek patří Rowllingové, nekladu si na ně žádné peněžní nároky
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one