Mučení

Upozorňuji, že tahle kapitola není vhodná pro mladší 18 let, jsou tam násilné a erotické scény.

 

Elizabeth ležela na kraji postele stočena do klubíčka a snažila se zahřát jak nejlíp dovede, ale nedařilo se jí to. Cítila, že jí do tváře stoupá horkost, ale jinak jí byla strašná zima.

Netušila jak dlouho tam už byla a mnohokrát už ji zbičoval. Netušila proč, vždyť nic neudělala. To se teprve měla dozvědět.

Zase ji po pár dnech navštívil.

„Ale holčička se mě bojí." Pronesl. Elizabeth nic neříkala jen třeštila oči.

Jedním pohybem hůlky jí přivázal ruce. Nohy jí nechal volné.

„Ne." Uniklo jí slabě. Bála se chvěla se nejenom zimou, ale i strachem. Vyčaroval si jezdecký bičík a sedl si na kraj postele.

„Ale no tak přece nebudeš zlobit." Podíval se na ni červenýma očima. Elizabeth se před ním přestala odsunovat a jenom se třásla. Shodil s ní deku a bičíkem jí přejížděl po už zahojených

jizvách. Občas ji mírně švihl, ale jen zlehka. Zhluboka dýchala a třeštila na něj oči.

„Roztáhni nohy a pokrč je v kolenách." Ještě víc na něj vytřeštila oči. Jakmile ji bolestivě švihl přes prso tak udělala co chtěl. Mezi nohama ji přejížděl bičíkem a občas švihl. Kroutila se a při tom jí stékali tiché slzy.

„To abys věděla, že mě musíš ve všem poslechnout bez odporu."

Začal jí mučit. Prošíval jí bradavky, štípal a pálil kde se mu jen zachtělo. Její křik ho už nebavil, tak jí dal ještě roubík přes který se dusila. V duchu se modlila, aby už toho nechal, už ztrácela pojem o čase. Znova mu omdlela, on ji ovšem znova probral.

Pak ji odvázal ruce a donutil ji k orálnímu sexu. Pak ji ještě několikrát znásilnil a znova ji začal mučit. Když odcházel, Elizabeth jen ležela a hleděla nepřítomně do stropu. Nad tím se muž pousmál.

 

Takto to už probíhalo dobrý měsíc. Z Elizabeth se stala už jen hadrová panenka, skoro ani nejedla. Tohle se muži nelíbilo. Líbilo se mu, když prosí, odporují a podobně.

„Mdloby na tebe." Pak ji zabalil kouzlem do deky a zavolal Ikrika.

„Odnes ji do zapovězeného lesa a nech ji tam napospas zvířatům." Hodil mu k nohám bezvládné tělo zabalené v ošumtělé a roztrhané dece.

 

„Ano pane." Zhluboka se uklonil a vzal zabalené tělo do náručí, pak se jen s tichým prásk přemísti na kraj zapovězeného lesa. Cítil, že ta osoba ještě žije. Položil ji na zem a odkryl její tvář. Byla to mladá žena, měla mělký dech, ale žila. Nechal ji tam a přemístil se zpátky.

„Pane úkol splněn."

„Můžeš jít." Propustil ho. Rychle se zdekoval.
04.02.2013 19:28:07
Vinka
Postavy z povídek patří Rowllingové, nekladu si na ně žádné peněžní nároky
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one