10. kapitola - Ach ta láska

Tak lidi máme tu kulatiny a pomalu se blížíme ke konci

10. kapitola - Ach ta láska

 

Nat madam Pomfreyová, stejně tak Thomase, nechala přespat na ošetřovně, jen tak pro jistotu. Brumbál si nechal zavolat Severuse, který šel s pravdou ven. Taky mu vypověděl, jak se věci doopravdy mají a že to, co on řekne, není jen tak.

 

Nat se hodilo, že další den byl pátek a potom už měli před sebou zase dva dny vyslouženého volna. Nat se chystala na večerní rande v komnatě nejvyšší potřeby víc než obvykle. Její sestra si z ní dělala legraci.

"Nat, kam se tak chystáš?" kroutila nevěřícně hlavou, když její sestra vyšla z koupelny.

"Mám rande maličká." Usmála se na ni. Měla na sobě černou minisukni a tričko, které padalo z ramen, vypadala vážně nádherně, až na její vlasy.

"Co chceš udělat s těmi vlasy?" zeptala se Kris. To se k nim ale přemístil Teo.

"Teo, ty jdeš jak na zavolanou." Usmála se Nat.

"No přece nenechám svou sestřičku v takový velký den bez pomoci. Tedy něco uděláme s vlasy, pak tě namalujeme a to oblečení, no dobře, ale vezmeš si tyto boty." Vytáhl boty na jehlovém podpatku, celé řemínkové do poloviny lýtek. Nat vytřeštila oči.

"V tom se zabiju, Teo." Jen mávl rukou a posadil ji na židli. Oba věděli, že nikdo sem teď nedojde, protože všichni byli na nepovinném kroužku soubojů. Hlavně když to vedl mistr. Teo se z něho zdejchnul, když řekl, kam musí, ale jen mistrovi.

Netrvalo to ani půl hodinky a Natálie měla vyčesané vlasy nahoru do obyčejného drdolu a kolem tváře jí vždy spadal jemný pramínek.

Pak ji ještě jemně namaloval. Rtěnkou nebo leskem se nezaobíral. Jen jí poradil, aby si trochu pokousala rty, aby jí zčervenaly.

 

Pak ji přemístil kousek od komnaty a políbil na čelo.

"Doufám, že máš to pěkné prádlo." Nahlídl jí do výstřihu, aby to zkontroloval.

"Jistě, že mám, vždyť jsi mi ho dal na tuto příležitost!" ohradila se dotčeně.

"No tak promiň. Takže moje sestřička se stane ženou." Usmál se a už ho nebylo. Teo se vrátil pro Kris a oba se vydali do Velké síně, aby to nebylo podezřelé. Že chybí všichni. I když Brumbál si všiml, že tam Nat není tak ji omluvil Mistr, že něco zkouší. Toho, že se potom vytratil i pan Moor si Brumbál nevšiml, pomalu totiž končili souboje.

 

"Natálko." Jen zůstal stát mezi dveřmi. Ta k němu přišla a vtáhla ho dovnitř a nohou zavřela dveře. Chvíli před tím si dala lektvar proti početí a doufala, že ta strašná pachuť jí nezůstala na jazyku, aby hned Thomas nic nepoznal.

Oba se posadili na pohovku a Nat si mu dala hlavu do klína. Pomalinku ji hladil po vlasech a sem tam jí dal letmý polibek. Na čelo, nos, občas i do vlasů nebo na ústa. Mlčeli. Thomas si ji pečlivě prohlížel. Snažil se zapamatovat každý milimetr jejího nádherného obličeje.

"Tome, mohl bys mi něco splnit?" podívala se na něj prosebně.

"A co by to mělo být? Květinko." Při tom se Nat posadila, z ničeho nic byla strašně nervózní, i když si to připravovala snad 100x.

"Já… já chtěla… bych…" odmlčela se. Thomas jí dal chvíli a vzal ji za třesoucí se ruce.

"Abys byl můj první." Zašeptala a zrudla v obličeji jako rajče.

Thomas z ničeho nic vstal a přešel k oknu. Ruce měl podél těla a celkově byl takový ztuhlý. Nat sklopila hlavu a chvíli čekala, když se nic nedělo, podívala se na něho.

Přišla k němu a vzala ho za ruku.

"Omlouvám se." Zašeptala, ale do tváře se mu nepodívala, připadala si z ničeho nic špinavá.

"Natálko, nemáš se za co omlouvat, jen mě to vyvedlo z míry, nechci na tebe spěchat. Ne, že bych tě nechtěl, to netvrdím, ale chci, aby se ti to poprvé líbilo. Aby to byl pro tebe nezapomenutelný zážitek." Pohladil ji po tváři a věnoval jí polibek na čelo.

"Když já bych to chtěla zkusit." Zašeptala. Thomas ji přirazil ke zdi a věnoval jí jemný polibek, byla tak překvapená, že ze začátku mu to ani neoplácela.

Podíval se do jejích očí. Měla v nich touhu a odhodlání.

"Opravdu to chceš?" zkoumal sebemenší odpor toho, jestli to opravdu chce.

"Ano, staň se mým první a posledním." Zašeptala a vrhla se na jeho ústa.

Chvíli se tam líbali, dokud oběma nedošel vzduch. Oddechující se od sebe odtrhli.

"Nat, to…" oddechoval zmoženě, měl co dělat, aby se na ni nevrhl. Hlavně to, jak se na něj lepila a její kolínko, které mu schválně dala mezi nohy, mu moc nepomáhalo. Už jen to její oblečení. Byla prostě sexi, hodně sexi.

Jemně ji začal líbat na krku a pokračoval k jejímu pravému oušku, když se rty dotkl jejího lalůčku, Nat se zachvěla. Tom se odtáhl a pozoroval ji.

"Opravdu to chceš?" podíval se do jejích roztoužených očí.

"Ano." Přitiskla se mu na hruď.

"Natálko," odtáhl si ji trochu "jakmile se ti to nebude líbit, tak toho necháme ano." Pohladil ji po vlasech.

"Ano." Přisála se mu na rty. Tom ji líbal a pomalu z ní sundával sukni. Málem mu spadla, když o ni klopýtla, ale Tom ji držel pevně.

Natálie mu neohrabaně sundala košili a trochu se začervenala, když viděla jeho vypracovanou hruď.

Polibky sjel po bradě až k jejím prsům. Pořád ji hladil po zádech a sledoval každý její nádech. Jestli se jí náhodou něco nelíbí.

Její roztřesené prsty se snažily už pěknou chvíli rozepnout pásek. Mírně ji políbil a odtáhl se.

"Počkej, já to udělám." Studem se začala červenat. Rozepnul si ho i s knoflíkem, ale dál nepokračoval. Viděl, jak si Natálka zakrývá rukama obličej.

Vmanévroval ji na postel a donutil ji posadit se.

"Nat, stačí jen říct a já přestanu." Zašeptal k ní. Ta se na něj podívala přes prsty, ale ruce nestáhla.

"Strašně ti to sluší, když se červenáš." Usmál se. Chtěl jí stáhnout ruce, ale nenechala se.

"Natálko, prosím, komunikuj se mnou." Povzdechl si zmoženě. Tohle neměl rád. Vstal z postele a šel pro její tričko, Nat ho pozorovala, co dělá.

"Myslím, že ještě počkáme. Nechci na tebe tlačit." Podával jí tričko.

"Nemohli bychom pokračovat?" zašeptala bojácně.

"Natálko, celá se chvěješ a dokonce ti tečou slzy. Já se na tebe nezlobím." Zašeptal a políbil ji do vlasů. Nat ho objala kolem krku. Tričko si ale neoblékla.

Lehla si na záda a dívala se na svého kluka.

"Nemohli bychom se jenom mazlit. Jako při tom obědě." Zašeptala. Tom se na ni usmál. Vytáhl si z kalhot pásek a knoflík si zapnul. Nechtěl, aby jí nějak ublížil.

 

Pomalu jí rukou přejel po krku přes prso až po jejím břichu. Díval se na ni, jak se zachvěla. Při tom slastně přivřela oči. Pokaždé, když ji pohladil na obnažené kůži, tak to místo políbil. Její krajkové černé prádlo ho vybízelo k tomu, aby překročil tento krok k dalšímu a sundal ho z ní. Ale věděl, že nesmí. Nesmí na ni tlačit.

Jeho kamarád v kalhotech mu to trochu znepříjemňoval. Kalhoty měl těsné a Nat ho ještě rozpalovala tím, že ho hladila a jednou mu i pohladila bouli na kalhotech. Zavřel oči a zhluboka si povzdechl. Nat to zkusila ještě jednou.

Rychle jí ruku odtáhl.

"Tohle prosím nedělej, já nejsem si jistý, jestli bych se na tebe nevrhl. V tom prádle jsi strašně sexi." Nat se začala červenat.

Thomas ji rychle políbil. Líbali se dlouho a hladili. Prostě se celou noc mazlili a potom mu Nat usnula v náručí. Opatrně se vymanil z její náruče a šel do koupelny. Tam na sebe pouštěl snad hodinu ledovou vodu a nadával si, že se neovládl.

Jak mohl, když ho do prvního okamžiku, kdy ji uviděl, přitahovala.

 

Četl o tom v otcově knihovně. Je to něco jako najít si protějška pro život. To samé měl jeho otec u jeho matky. I když ho tolik nesnášel, věděl, že k matce byl vždy jemný a pozorný. Za to děti vychovával tím nejtvrdším způsobem, hlavně jeho jako svého nástupce, kterým vůbec být nechtěl.

07.12.2010 16:45:20
Vinka
Postavy z povídek patří Rowllingové, nekladu si na ně žádné peněžní nároky
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one