11. kapitola - Šok a probuzení

Tak předposlední kapitolka, prosím komentujte

11. kapitola - Šok a probuzení

Nevhodné pro mladší 18 let.

 

Ráno se oba probudili v náručí. Jaký byl ale pro ně šok, když nad nimi stála McGonagallová a trochu se mračila.

"Babičko, já ti to vysvětlím." To jí ale sklouzla deka a ukázala krajkovou podprsenku.

"To jsem zvědavá, zklamal jste mě pane Moore." Otočila se a chtěla odejít.

"Pani profesorko, prosím." Vystřelil z postele. Měl na sobě jenom kalhoty a nějak si to neuvědomoval. "Pani profesorko, není to tak, jak to vypadá." Chytil ji za loket. Ta se na něj přísně podívala.

"Natálka to chtěla, ale já jsem na ni nechtěl tlačit, jen jsme se mazlili, k ničemu nedošlo. Opravdu." Nat seděla v posteli a rozespale zírala. Nevěděla, co se děje. Její mozek zrovna ještě nebyl v situaci, kdy by mohl něco vymyslet, na to spali oba velmi málo, ale Thomovi to asi nevadilo.

"Nevypadá to tak, pane Moore." Zavrčela mu do obličeje.

"Sakra, to ji mám dovést k madam Pomfreyové, aby vám to potvrdila?" Zavrčel stejně jako profesorka. Ta zvedla jedno své obočí.

"Vám na ní opravdu záleží, že ano, chlapče." Podívala se na něj a zkoumala jeho tvář. On jí pustil ruku.

"Ano, umřel bych pro ni." Zašeptal a usmál se na Natálku, která se už skoro probudila.

"Věřím ti, Thomasi, ale příště ať se to neopakuje. Nechci se zase dohadovat s mužem. A ty mladá dámo, ještě jednou, tak si mě nepřej." Ukázala na Nat a zmizela.

"Tedy. Babička se praštila do hlavy." Zakroutila hlavou Natálie a spadla zpět do peřin. Thomas se usmíval.

"Ne, jenom chápe, že jsme mladí." Vklouzl za ní zpět. "Příště budeme muset zamknout." Promluvil vážně Thomas a přitáhl si ji do náručí.

Ještě chvíli spali.

Thomas vytuhnul a potom ho probudil řev. První šáhl po hůlce a vydal se za řevem. Vešel do koupelny, kde stála Natálka a třeštila oči do zrcadla.

"Zlato, co se stalo?" zeptal se vyděšeně a trochu sklonil hůlku.

"Dívej se na ty vlasy, jsou jak kůdel." Thomas si oddechl a usmál se.

"Ale no tak, zlatíčko, vypadáš nádherně, jsi strašně roztomilá. Ukaž, pomůžu ti vymotat z tama gumičku a ty si je pak umyješ. Uvidíš, bude to dobré." Nat si jen povzdechla.

"Jak to můžeš brát tak v klidu?" zeptala se vážně.

"Nat, chováš se jako mé dvě sestry, nebo mamka, když si naplánuje s otcem romantický večer." Při slově otec si trochu odfrkl.

 

Za hodinu už mířili oba přímo do Velké síně na oběd, protože nějak prospali snídani. Proto je tam šla zkontrolovat Minerva. Nat ještě skoro z mokrými vlasy došla do Velké síně o chvíli později než Thomas, aby to nebylo tak nápadné. Všimla si Brumbála, jak se mračí.

Naplánoval si, že si to večer zopakují a ona zatne zuby. Už s ním spala v posteli, tak proč by nemohli pokročit.

 

 

Kris jí dělala celý den společnost. Ona se jí přiznala, jak to skopala a když to slyšel Teo, tak jen kroutil hlavou.

"Tedy, on má větší sebeovládání než já. To se mi nepáčí." Po tom někam zmizel a už ho neviděli až do večeře. Nat poslala Thomasovi vzkaz, že na stejném místě ve stejnou dobu. Ten jí to na večeři mírným pokýváním hlavy odsouhlasil. Ale jaké bylo pro ni překvapení, když jí náhle kouzlo srazilo hlavu do talíře. Nasupeně zvedla obličej a otřela si ho. Potom se otočila a dívala se na Tea, který se smál jak měsíček na hnoji.

"Ty pitomče!" Zařvala na celou Velkou síň. Teo se bavil a začal se smát, až spadl z lavice pod stůl. Draco Malfoyovi taky začaly cukat koutky, ale v přítomnosti Thomase a ostatních si nic nedovolil.

"Za tohle tě stáhnu z kůže ty jeden prašivý démone." To byla pro Tea výzva.

"Natálie, Teo." Ozval se přísný hlas Brumbála a Mistra. Oba je jakoby neslyšeli. Teo vylezl na lavici stejně jako Nat.

"Ani na to nemyslete." Zařval Mistr. Ti dva se jenom měřili pohledem a vyčkávali. "Okamžitě všichni na zem." Zařval z ničeho nic zase Mistr a stáhl Minervu a Severuse pod stůl, ostatní je okamžitě následovali, když se ozval strašný výbuch. Brumbál opatrně vystrčil i s Mistrem hlavu. Vprostřed Velké síně byla velká koule energie.

"Já jsem vám snad něco říkal." Ozval se už klidně Mistr.

"Ani jeden ještě plně neovládáte své síly, proto je tak moc nebezpečné, když se do sebe pustíte misloobranou." Zavrčel a chtěl dojít k nim, když náhle se s koulí něco začalo dít. Prostupovali tam provazce červené, zelené, modré a žluté barvy. Přesně barvy zakladatelů a jejich živlů. Mistr se zarazil a pak se podíval na ty dva. Nechápal jak se jim to povedlo, tohle nezvládl nikdo od zakladatelů. Pak se podíval na Nat, kterou objímal Thomas Moor. Náhle mu to došlo. Spojení a boj. On jí pomáhá, proto ty živly. Oni to neudělali, udělal to Thomas jako jeden ze zakladatelů.

 

Mistr došel opatrně ke kouli a dotkl se jí.

"Až řeknu, tak všichni skončíte." Chvíli jezdil po kouli rukou.

"Teď." Všichni tři klesli na kolena vyčerpaně. Bylo to pro ně moc velké vyčerpaní energie. Mistr jakoby si s koulí pohrával, potom se mu začala vsakovat do ruky, kterou měl na ní položenou. Jen co ta koule zmizela, podíval se naštvaně na ty tři.

"Mohli jste zeměkouli vyhodit do povětří pitomci. Jeden větší než druhý. Potom naštvaně odešel ze síně. Nat se opřela o Thomase a bylo jí jedno, že na ni všichni zírají. On taky měl co dělat, aby neusnul tam kde seděl.

Pomfreyová dala všem třem lektvar na obnovení energie.

 

 

Večer se setkali v komnatě, i když byla Nat zase upravená, měla na sobě kalhoty a rozvalovala se na posteli.

"Ahoj." Ozvala se jako by nic.

"Natálko, co to děláš?" došel až k posteli a pozorovala svou dívku.

"Vzpomínám a přemýšlím." Usmála se na něho. "Neboj, babička ví, že jsme tady, vysvětlila jsem jí to. Já ráno nevěděla, co se děje." Usmála se na něho a přitáhla si ho za košili. Jemně ji políbil.

"To jsem si všiml." Usmál se a lehl si vedle ní. Ta se k němu přitiskla. Začala ho pomalu líbat. Rukama mu zajela za košili a hladila jeho vytrénovanou hruď.

"Nat." Zašeptal mezi polibky. Ale nyní se už ničeho nebála. Otočila ho na záda a převalila se na něj. On ji vzal za její malý zadeček a druhou rukou pod tričko na zádech. Chvíli se ještě tak mazlili a Nat na radu Tea se mu vrtěla na rozkroku.

Thomasovi unikl vzdych. Košili měl už dole, stejně jako Nat tričko. Pořád se líbali, pak si ji převrátil po sobě a začal jí rozepínat kalhoty. I Nat se snažila, i když jí to tak dobře nešlo, jako jemu.

Oba po chvíli skončili jenom ve spodním prádle. Thomas, jakoby si to uvědomil a rychle vystřelil z postele. Nat se na něj nechápavě a zmateně dívala.

"Co se děje Tome?" zeptala se nechápavě, z ničehonic se jí chtělo plakat.

"Ne Natálko, prosím jen neplač, já jsem se přestal ovládat, to nesmím, nechci ti ublížit." Zašeptal a rychle ji objal.

"Mě se to ale líbí. Prosím pokračujme, kde jsme skončili." Zašeptala do jeho nahé hrudi. Ten ji políbil do vlasů, potom na čelo, nos až skončil na ústech, líbali se vroucně a vášnivě. Jejich ruce putovali po jejich tělech. Jako by si chtěli zapamatovat každý kousíček, každý milimetr.

Opatrně jí sundal podprsenku a začal jazykem ochutnávat příchuť jejích prsou. Každé si v ruce potěžkal a potom začal opatrně jazykem kroužit po bradavkách. Nat se prohnula a málem mu spadla z postele, kdyby ji nedržel. Ani si neuvědomil, jak moc na kraji postele jsou.

Rychle se s ní položil doprostřed a rty laskal její prsa. Natálie se po chvíli vzpamatovala a začala mu pomalu stahovat slipy. Trochu jí to zabralo času a mezi tím se Thomas dostal polibky až k jejímu bříšku a kalhotkám.

Polibky objel lem kalhotek. Potom je zuby začal pomalu stahovat. Když mu to nešlo, použil ruce a na každý kousíček odhalené kůže ji políbil. Stáhl jí je a odhodil, ještě si stáhl i své slipy a zase ji zasypával polibky. Přes vnitřní stehno až k pupíku a nazpět a pořád. Potom jí mírně roztáhnul nohy.

Rukama ji hladil po vnitřních stehnech a jazykem se propracovával do její mušličky.

Když se dotkl jazykem jejího poštěváčku, Natálka hlasitě vykřikla. Na chvíli se oddálil, ale když uslyšel, jak prosebně kňučí, znova si začal hrát. Jazykem prozkoumával každé zákoutí. Nat při tom začala hlasitě vzdychat, když ponořil jazyk do její jeskyňky a začal slízávat její šťávy, Nati se po chvíli prohnula v zádech a tak zažila poprvé svůj orgasmus. Klesla zpět na postel a zhluboka se vydýchávala.

 

"Jsi v pořádku?" lehnul si vedle ní a hladil ji po vlasech.

"Ano, bylo to něco nepředstavitelného. A to mi tvrdili, že to poprvé bolí." Usmála se. Tom se usmál její mírně naivitě.

"Nat, to ještě nebylo ono. Jen taková předehra, nechci na tebe tlačit. Poprvé to opravdu bolí, ale jestli to budeš chtít, tak můžeme pokračovat a já se pokusím být co nejopatrnější." Usmál se na ni a políbil ji.

"Tome a můžu si šáhnout." Zrudla, on se rozesmál. Nebyl to posměšný smích. Lehl si na záda a nechal ji, aby i ona, i když jen rukama, prozkoumávala jeho tělo, penisu se zatím nedotkla, i když ho fascinovaně pozorovala.

Hladila ho po hrudi, když omylem zavadila o jeho nástroj, trochu ztuhla. Tom jí vzal její ruku a pomalu jí ji přiložil na penis. Zkoušela ho a jemně prohmatávala. Tom jí sem tam pohladil po zadečku nebo prsou. Při tom se vždy mírně zachvěla vzrušením. Jenže on se nedokázal dlouho ovládat. To její laskání ho přivádělo k šílenství.

Posadil se a začal ji zase líbat. Rukama bloudil po jejím těle, až jednou zabloudil na její jeskyňku. Opatrně tam vsunul jeden prst.

"Chceš to?" zeptal se mezi polibky.

"Ano." Zašeptala vzrušeně. Položil ji a začal líbat na krku. Jemně ji kousl do ušního laloučku a pokračoval níž. Stále níž a níž.

Jemně mačkal v rukách její prsa, ale polibky pokračoval na její bříško. Potom se zase pomalu vracel nahoru a rukama zase mířil dolů.

Jemně jí roztáhnul nohy a lehl si mezi ně. Políbil ji a podíval se do jejích očí, které byly tolik zalité vášní, ale i mírným strachem.

"Můžeme přestat." Zašeptal jí do ouška a skousl její lalůček.

"Ne, prosím, pokračuj." Začala mu bloudit po těle. Ještě chvíli čekal, aby i on se dostatečně uklidnil. Vyčkával, potom pomalu žalud zavedl na její jeskyňku. Natálka se mírně zachvěla a trochu zavzdychala, chvíli čekal, pomaloučku zasunul, až dokud nenarazil na překážku. Chvíli čekal a pak trochu prudčeji přirazil. Nat sykla, Thomas pozoroval její obličej a čekal, nehýbal se.

"V pořádku?" pohladil ji po tváři. Natálie se po chvíli mírně usmála. Thomas ji políbil. Potom se vrhl na její prsa a tím ji začal vzrušovat. Potom se v ní začal pomalu pohybovat, i když ze začátku ještě párkrát sykla, potom už se uklidnila.

Začal se v ní pohybovat rukama a při tom ji se snažil dovést k vrcholu.

On se snažil svůj vrchol oddálit, jak nejvíc mohl, ale nedařilo se mu to a tak když Natálka vrcholila podruhé, on se udělal taky. Lehl si vedle ní a jen ji tak hladil po těle. Ona se ještě celá chvěla z prožitého orgasmu.

Přehodil přes ně deku. Tu noc se milovali ještě několikrát.

 

Nat i Thomas se ráno probudili, na to, že skoro nespali, brzo. Tak akorát na snídani. Když se Nat chtěla postavit, celé tělo ji bolelo.

Thomas ji donesl do koupelny a postavil do sprchového koutu. Všiml si, že trochu krvácí, jak už to udělalo několikrát, když spal s pannou. Jemně jí hladil po bříšku a zkoumal, jestli náhodou není ztvrdlé a něco jí neudělal.

Nat si všimla až teď, že trochu krvácí a vyděsila se.

"Natálko, nic se neděje, bolí tě něco?" zeptal se Thomas a omýval jí celé tělo.

"Mě bolí všechno." Zašeptala unaveně a opřela se o něj. Tom se jenom usmál.

"To je normální poprvé. Potom si zvykneš." Políbil ji a začal jí umývat hlavu. Natálie si takové pozornosti užívala.

Moc často se jí nestávalo, aby se o ni staral, určitě ne tak důkladně.

Po půl hodině vylezli ze sprchy a už i oblečení spěchali na snídani. Tentokrát neměli takové štěstí a potkali Mistra s Brumbálem ve Vstupní síni. Thomas ji chtěl zastavit, ale byla na něho moc rychlá a v plné rychlosti vpálila do Mistr.

"Ehm, pardon Mistře." Ten si ji prohlídl a postavil.

"Pak chci s tebou mluvit. Jak pokračuješ s projekty." Usmál se na ni.

"Jo dobře." Nelíbilo se jí, jak si ji Mistr prohlíží a už vůbec ne, jak její dědeček.

"Kde jsi byla?" zeptal se a rozhlížel se, jestli tam někde neuvidí Moora.

"Umývala jsem si v prefektské koupelně hlavu. To se nesmí?" zatvářila se jako andílek. Mistr se začal z ničeho nic smát a Brumbál zuřil.

"Raději jdi na snídani."

Thomas ho nechtěl dráždit a obešel si to, aby to vypadalo, že jde z koleje. O pět minut později tam pořád ještě stáli. Mistr se na něho podíval a zvedl jedno obočí.

07.12.2010 16:45:22
Vinka
Postavy z povídek patří Rowllingové, nekladu si na ně žádné peněžní nároky
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one